tel. 600 600 235 - awaryjne otwieranie samochodów i mieszkań

Awaryjne otwieranie to dla nas codzienna profesja!

Gdzie pracujemy?
  • Woj. śląskie i małopolskie
  • Aglomeracja Katowicka
  • oraz przyległe miasta

Otwieranie Hyundaia

Wybierz problem

Samochód koreańskiej produkcji, należący do koncernu Hyundai Motor Group.

Poznaj inne samochody

Samochody Hyundai produkuje południowokoreańskie przedsiębiorstwo Hyundai Motor Company z Seulu, działające od 1967 roku. Poza samochodami osobowymi koncern produkuje też SUV-y, vany oraz pojazdy dostawcze i ciężarowe.

Początkowo Hyundai tworzył samochody na umowie licencyjnej z amerykańskim koncernem Ford. W 1974 roku firma przedstawiła pierwszy samodzielnie zbudowany samochód Hyundaia o nazwie Pony. Prezentacja tego pojazdu równała się jednocześnie z rozpoczęciem międzynarodowej ekspansji, rozpoczynając sprzedaż w Europie i Australii.

W marcu 1999 roku Hyundai przejął 51% akcji Kia Motors, tworząc nowy odtąd, razem z Kia, wielki koncern motoryzacyjny Hyundai Motor Group z siedzibą w Seulu. Proces tworzenia tego podmiotu zakończył się w październiku 2000 roku.

Hyundai pojawił się w Europie w latach siedemndziesiątych

Hyundai rozpoczął działalność w Europie poczynając od Europy Zachodniej, gdzie w 1974 roku przedstawił swój pierwszy samodzielnie skonstruowany i globalny model Pony. Samochód stał się kluczowym produktem Hyundaia w regionie europejskim, powstając aż do 1995 roku w kolejnych czterech generacjach, a Europa w połowie lat 90. XX wieku stała się dla Hyundai największym rynkiem eksportowym.

W 2006 roku w niemieckim Rüsselsheim am Main rozpoczęło działalność Europejskie Centrum Designu Hyundaia. Pierwszym pojazdem opracowanym specjalnie z myślą o Europie został kompaktowy i30, a kolejnym pojazdem zbudowanym dla tego regionu został zaprezentowany w 2010 roku minivan ix20.

Po polskich drogach jeździ wiele modeli Hyundai zarówno tych współcześnie produkowanych, jak też już historycznych. Do najpopularniejszych modeli Hyundai należą: osobowe i10, i20, i30, Elantra, SUV-y i crossovery Bayon, Kona, Tucson, Santa Fe, elektryczne Kona Electric, Ioniq 5, Ioniq 6 oraz wodorowe Nexo.

Z pozostałych modeli Hyundai, które też można jeszcze spotkać należą: Pony, Centennial, Elantra, Terracan, Libero, Trajet, Getz, Tucson, Matrix, Grandeur, ix55, Genesis, ix35, Veloster, i30, Grand Santa Fe, ix35 FCEV, i20, ix20, i40, H350, Ioniq.

Fot. Wikimedia CommonsTypy problemów z otwarciem Hyundaia

Konieczność awaryjnego otwarcia drzwi zdarza się zawsze niespodziewanie. Aby bez użycia klucza otworzyć samochód, niezależnie od jego modelu, potrzebna jest nie tylko wiedza, ale też doświadczenie ślusarza, który otworzy Twoje auto bez uszkodzeń. Każdy mechanizm ma to do siebie, że może ulec awarii - z powodu zużycia różnych elementów lub wpływu czynników zewnętrznych takich jak pogoda.

Przyczyną blokady drzwi może być nie tylko zepsuty zamek, ale też awaria samych drzwi. Tylko profesjonalna wiedza ślusarska pozwala na właściwe zdiagnozowanie tego co jest powodem blokady drzwi i dobrać odpowiednie narzędzia do danego mechanizmu. Drzwi powinny być otwarte bez ryzyka uszkodzenia karoserii samochodu.

Wszyscy myślą to samo: "Jak to się w ogóle mogło wydarzyć?". Kluczyki samochodowe w stacyjce lub na fotelu, a czasem przypadkiem odłożone w bagażniku i zatrzaśnięte - drzwi się zaryglowały i nie masz do kluczy dostępu. To się zdarza częściej niż myślisz. Zdecydowanie nie rozbijaj wtedy szyby, aby się dostać do kluczyków!

Zgubienie kluczy swojego samochodu jest wyjątkowo stresujące dla kierowcy. Ten moment kiedy stoisz przed swoim sachochodem, nerwowo przetrząsasz wszystkie kieszenie i powoli zdajesz sobie sprawę z tego, że klucze do auta zostały zgubione jest nie do pozazdroszczenia dla każdego. Ale spokojnie, w tej trudnej chwili nie załamuj się!

Awaria zamka stacyjki samochodu jest o wiele mniej spodziewana od np. zamka drzwi. W przeciwieństwie do stacyjki, zamek drzwiowy jest bardziej narażony na różne warunki atmosferyczne. Jednak blokada stacyjki zdarza się, m.in w wyniku ułamania klucza lub starcia się zapadek zamka stacyjki. Ale nie wpadaj w panikę!

Co zrobić by skorzystać z usługi?

Tel. 600 600 235
- wystarczy, że zadzwonisz!

Opowiedz o swoim problemie, a od razu dostaniesz odpowiedź w jaki sposób możemy pomóc.