tel. 600 600 235 - awaryjne otwieranie samochodów i mieszkań

Awaryjne otwieranie to dla nas codzienna profesja!

Gdzie pracujemy?
  • Woj. śląskie i małopolskie
  • Aglomeracja Katowicka
  • oraz przyległe miasta

Zatrzaśnięte drzwi Hyundaia

Wszyscy myślą to samo: "Jak to się w ogóle mogło wydarzyć?"

Poznaj inne problemy z otwarciem tej marki

Kluczyki samochodowe w stacyjce lub na fotelu, a czasem przypadkiem odłożone w bagażniku i zatrzaśnięte - drzwi się zaryglowały i nie masz do kluczy dostępu. To się zdarza częściej niż myślisz. Zdecydowanie nie rozbijaj wtedy szyby, aby się dostać do kluczyków!Najgorszy jest stres, kiedy nie możemy, a najczęściej pilnie musimy dostać się do swojego samochodu. Widząc kluczyki wewnątrz auta wielu kierowców chce poświęcić szybę, by się do kluczyków dostać. Ta decyzja może jednak być nie tylko bardzo kosztowna, ale też spowodować następny problem z otwartym oknem przez wiele dni.

Zadzwoń po nas, kiedy zdarzy Ci się ten problem. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę, której wiedza zdobyta podczas profesjonalnych szkoleń umożliwi sprawne otwarcie zatrzaśniętych drzwi bez ryzyka ich uszkodzenia. Nasza rzetelność i solidność to główne atuty. Z nami każdy klient może czuć się bezpiecznie.Poznaj Hyundai

Samochody Hyundai produkuje południowokoreańskie przedsiębiorstwo Hyundai Motor Company z Seulu, działające od 1967 roku. Poza samochodami osobowymi koncern produkuje też SUV-y, vany oraz pojazdy dostawcze i ciężarowe.

Czytaj więcej

Najpopularniejsze modele Hyundai, które otwieramy

Poznaj inne samochody

Po polskich drogach jeździ wiele modeli Hyundai zarówno tych współcześnie produkowanych, jak też już historycznych. Do najpopularniejszych modeli Hyundai należą: osobowe i10, i20, i30, Elantra, SUV-y i crossovery Bayon, Kona, Tucson, Santa Fe, elektryczne Kona Electric, Ioniq 5, Ioniq 6 oraz wodorowe Nexo.

Z pozostałych modeli Hyundai, które też można jeszcze spotkać należą: Pony, Centennial, Elantra, Terracan, Libero, Trajet, Getz, Tucson, Matrix, Grandeur, ix55, Genesis, ix35, Veloster, i30, Grand Santa Fe, ix35 FCEV, i20, ix20, i40, H350, Ioniq.


Co zrobić by skorzystać z usługi?

Tel. 600 600 235
- wystarczy, że zadzwonisz!

Opowiedz o swoim problemie, a od razu dostaniesz odpowiedź w jaki sposób możemy pomóc.