tel. 600 600 235 - awaryjne otwieranie samochodów i mieszkań

Awaryjne otwieranie to dla nas codzienna profesja!

Gdzie pracujemy?
  • Woj. śląskie i małopolskie
  • Aglomeracja Katowicka
  • oraz przyległe miasta

Otwieranie Hondy

Wybierz problem

Samochód japońskiej produkcji, należący do koncernu Honda Motor Co. Ltd.

Poznaj inne samochody

W 2016 roku Honda sprzedała na całym świecie 4 659 737 samochodów, co uczyniło ją czwartą najpopularniejszą marką świata po Toyocie (7,25 mln), Volkswagenie (6,11 mln) i Fordzie (5,85 mln). Oprócz tego japoński producent odnotował jeden z większych spośród motoryzacyjnych gigantów wzrost sprzedaży.

W 1971 roku Honda rozpoczęła produkcję pierwszy motocykl z biegiem wstecznym oraz silnikiem na ładunek uwarstwiony CVCC, który emitował czystsze spaliny. Silnik był przeznaczony do spalania bardziej ubogich mieszanek. Napęd ten odniósł sukces i licencję na jego produkty kupił Ford, Toyota, Isuzu, Chrysler.

Honda wprowadziła na rynek swoje pierwsze seryjnie produkowane kompaktowe auto w 1972 roku. Był to model Honda Civic. Spełniał on amerykańskie normy czystości spalin bez użycia dodatkowych systemów poprawiających ich jakość oraz uzyskał najniższe spalanie wśród aut sprzedawanych w USA.

Japońskie samochody Made in USA

Honda w 1982 roku, jako pierwszy japoński producent, postanowiła otworzyć swoją fabrykę w Stanach Zjednoczonych. Kupił też brytyjską markę Rover, w wyniku czego powstało kilka wspólnych aut. W marcu 1986 roku Honda Motor Company postanowiła sprzedawać za Oceanem swoje samochody nie tylko pod marką Honda, ale także pod bardziej luksusową marką Acura.

W 2010 roku koncern rozpoczął produkcję pierwszego sportowego coupé napędzanego silnikiem spalinowo-elektrycznym – Hondę CR-Z. W 2008 roku Honda była czwartym pod względem wielkości producentem samochodowym w Stanach Zjednoczonych, a w 2010 roku siódmym na świecie po Toyocie, General Motors, Volkswagenie, Hyundaiu, Fordzie i Nissanie.

Po polskich drogach jeździ wiele modeli Hondy zarówno tych współcześnie produkowanych, jak też już historycznych. Do najpopularniejszych modeli Hondy należą: Acty, Amaze, Accord, Brio, BR-V, Clarity FCV, City, Civic, Crider, CR-V, e, Freed, Grace, Hobio, HR-V, Insight, Inspire, Jade, Jazz, Legend, Mobilio, NSX, N-Box, N-One, N-WGN, N-Van, Odyssey, Passport, Pilot, Ridgeline, S660, Shuttle, StepWGN, UR-V, Vezel, WR-V, XR-V.

Z pozostałych modeli Hondy, które też można jeszcze spotkać należą: Capa, Concerto, Domani, Element, FR-V, Insight, Orthia, Partner, Rafaga, Zest.

Fot. Wikimedia CommonsTypy problemów z otwarciem Hondy

Konieczność awaryjnego otwarcia drzwi zdarza się zawsze niespodziewanie. Aby bez użycia klucza otworzyć samochód, niezależnie od jego modelu, potrzebna jest nie tylko wiedza, ale też doświadczenie ślusarza, który otworzy Twoje auto bez uszkodzeń. Każdy mechanizm ma to do siebie, że może ulec awarii - z powodu zużycia różnych elementów lub wpływu czynników zewnętrznych takich jak pogoda.

Przyczyną blokady drzwi może być nie tylko zepsuty zamek, ale też awaria samych drzwi. Tylko profesjonalna wiedza ślusarska pozwala na właściwe zdiagnozowanie tego co jest powodem blokady drzwi i dobrać odpowiednie narzędzia do danego mechanizmu. Drzwi powinny być otwarte bez ryzyka uszkodzenia karoserii samochodu.

Wszyscy myślą to samo: "Jak to się w ogóle mogło wydarzyć?". Kluczyki samochodowe w stacyjce lub na fotelu, a czasem przypadkiem odłożone w bagażniku i zatrzaśnięte - drzwi się zaryglowały i nie masz do kluczy dostępu. To się zdarza częściej niż myślisz. Zdecydowanie nie rozbijaj wtedy szyby, aby się dostać do kluczyków!

Zgubienie kluczy swojego samochodu jest wyjątkowo stresujące dla kierowcy. Ten moment kiedy stoisz przed swoim sachochodem, nerwowo przetrząsasz wszystkie kieszenie i powoli zdajesz sobie sprawę z tego, że klucze do auta zostały zgubione jest nie do pozazdroszczenia dla każdego. Ale spokojnie, w tej trudnej chwili nie załamuj się!

Awaria zamka stacyjki samochodu jest o wiele mniej spodziewana od np. zamka drzwi. W przeciwieństwie do stacyjki, zamek drzwiowy jest bardziej narażony na różne warunki atmosferyczne. Jednak blokada stacyjki zdarza się, m.in w wyniku ułamania klucza lub starcia się zapadek zamka stacyjki. Ale nie wpadaj w panikę!

Co zrobić by skorzystać z usługi?

Tel. 600 600 235
- wystarczy, że zadzwonisz!

Opowiedz o swoim problemie, a od razu dostaniesz odpowiedź w jaki sposób możemy pomóc.