tel. 600 600 235 - awaryjne otwieranie samochodów i mieszkań

Awaryjne otwieranie to dla nas codzienna profesja!

Gdzie pracujemy?
  • Woj. śląskie i małopolskie
  • Aglomeracja Katowicka
  • oraz przyległe miasta

Naprawa stacyjki w Renault

Awaria zamka stacyjki samochodu jest o wiele mniej spodziewana od np. zamka drzwi

Poznaj inne problemy z otwarciem tej marki

W przeciwieństwie do stacyjki, zamek drzwiowy jest bardziej narażony na różne warunki atmosferyczne. Jednak blokada stacyjki zdarza się, m.in w wyniku ułamania klucza lub starcia się zapadek zamka stacyjki. Ale nie wpadaj w panikę!Mechanizm stacyjki pracuje za każym razem kiedy używamy samochodu. Niekiedy przychodzi ten moment, że ulega on awarii. Odblokowanie stacyjki samochodowej, zarówno mechnicznej, jak też uruchamianej elektronicznie, jest na szczęście możliwe. Nawet tak kłopotliwy przypadek jak ułamanie się kluczyka wewnątrz stacyjki, jest do uratowania, chociaż niekiedy, aby wyjąć złamany klucz, ślusarz musi zdemontować całą stacyjkę. Niekiedy jest też konieczna wymiana stacyjki.

Zadzwoń po nas, kiedy zdarzy Ci się ten problem. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę, której wiedza zdobyta podczas profesjonalnych szkoleń umożliwi sprawną naprawę lub wymianę stacyjki bez ryzyka jej uszkodzenia. Nasza rzetelność i solidność to główne atuty. Z nami każdy klient może czuć się bezpiecznie.Poznaj Renault

Renault jest jednym z najstarszych przedsiębiorstw motoryzacyjnych. Renault szczyci się mianem lidera pod względem globalnej sprzedaży aut oraz drugiego na świecie producenta samochodów. Koncern zatrudnia 130 tys. pracowników na całym świecie, z czego 63 tys. we Francji.

Czytaj więcej

Najpopularniejsze modele Renault, które otwieramy

Poznaj inne samochody

Po polskich drogach jeździ wiele modeli Renault zarówno tych współcześnie produkowanych, jak też już historycznych. Do najpopularniejszych modeli Renault należą: osobowe Twingo, Clio, Mégane, Talisman, elektryczne: Zoe, Kangoo, SUV-y i crossovery: Captur, Kadjar, Koleos, Arkana, kombivany i minivany: Kangoo, Scénic, Espace, pickupy: Alaskan, dostawcze Kangoo, Trafic, Master.

Z pozostałych modeli Renault, które też można jeszcze spotkać należą: Fuego, Safrane, Avantime, Vel Satis, Thalia, Wind, Modus, Safrane II, Fluence, Latitude, Laguna, Modus. Do koncernu Renault należą również też marki: Dacia, Alpine, Renault Samsung Motors, Moskwicz.


Co zrobić by skorzystać z usługi?

Tel. 600 600 235
- wystarczy, że zadzwonisz!

Opowiedz o swoim problemie, a od razu dostaniesz odpowiedź w jaki sposób możemy pomóc.