tel. 600 600 235 - awaryjne otwieranie samochodów i mieszkań

Awaryjne otwieranie to dla nas codzienna profesja!

Gdzie pracujemy?
  • Woj. śląskie i małopolskie
  • Aglomeracja Katowicka
  • oraz przyległe miasta

Zgubione klucze do Kii

Zgubienie kluczy swojego samochodu jest wyjątkowo stresujące dla kierowcy

Poznaj inne problemy z otwarciem tej marki

Ten moment kiedy stoisz przed swoim sachochodem, nerwowo przetrząsasz wszystkie kieszenie i powoli zdajesz sobie sprawę z tego, że klucze do auta zostały zgubione jest nie do pozazdroszczenia dla każdego. Ale spokojnie, w tej trudnej chwili nie załamuj się!Przede wszystkim przeszukaj swoje kieszenie jeszcze raz i upewnij się, że kluczyki zostały faktycznie zgubione. Czasem w stresie można ich szukać, mając je w ręce. Następnie wezwij specjalitę, profesjonalnego ślusarza, który pomoże w otwarciu drzwi auta na podstawie wiedzy o zamku Twojego modelu samochodu.

Zadzwoń po nas, kiedy zdarzy Ci się ten problem. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę, której wiedza zdobyta podczas profesjonalnych szkoleń umożliwi sprawne otwarcie drzwi bez klucza bez ryzyka ich uszkodzenia. Nasza rzetelność i solidność to główne atuty. Z nami każdy klient może czuć się bezpiecznie.Poznaj Kia

Kia rozpoczęła działalność na europejskim rynku bardzo późno, bo w latach 90. XX wieku, zarówno w Europie Zachodniej, jak i w Polsce i reszcie Europy. Pierwszymi pojazdami w lokalnym portfolio została miejska Pride, a także kompaktowa Sephia i SUV Sportage.

Czytaj więcej

Najpopularniejsze modele Kia, które otwieramy

Poznaj inne samochody

Po polskich drogach jeździ wiele modeli Kia zarówno tych współcześnie produkowanych, jak też już historycznych. Do najpopularniejszych modeli Kia należą: osobowe Picanto, Rio, Ceed, Proceed, Stinger, crossovery i SUV-y Stonic, XCeed, Niro, Sportage, Sorento oraz elektryczne e-Soul, e-Niro, EV6..

Z pozostałych modeli Kia, które też można jeszcze spotkać należą: Avella, Besta, Ceres, Roadster, Pride, Sephia, Clarus, Retona, Sportage Grand, Joice, Shuma, K2700, Shuma Sedan, Pregio, K2500, Opirus, Cerato, Magentis, Carnival, cee'd, pro_cee'd, Soul EV, Carens, Venga, Optima.


Co zrobić by skorzystać z usługi?

Tel. 600 600 235
- wystarczy, że zadzwonisz!

Opowiedz o swoim problemie, a od razu dostaniesz odpowiedź w jaki sposób możemy pomóc.