tel. 600 600 235 - awaryjne otwieranie samochodów i mieszkań

Awaryjne otwieranie to dla nas codzienna profesja!

Gdzie pracujemy?
  • Woj. śląskie i małopolskie
  • Aglomeracja Katowicka
  • oraz przyległe miasta

Zatrzaśnięte drzwi Kii

Wszyscy myślą to samo: "Jak to się w ogóle mogło wydarzyć?"

Poznaj inne problemy z otwarciem tej marki

Kluczyki samochodowe w stacyjce lub na fotelu, a czasem przypadkiem odłożone w bagażniku i zatrzaśnięte - drzwi się zaryglowały i nie masz do kluczy dostępu. To się zdarza częściej niż myślisz. Zdecydowanie nie rozbijaj wtedy szyby, aby się dostać do kluczyków!Najgorszy jest stres, kiedy nie możemy, a najczęściej pilnie musimy dostać się do swojego samochodu. Widząc kluczyki wewnątrz auta wielu kierowców chce poświęcić szybę, by się do kluczyków dostać. Ta decyzja może jednak być nie tylko bardzo kosztowna, ale też spowodować następny problem z otwartym oknem przez wiele dni.

Zadzwoń po nas, kiedy zdarzy Ci się ten problem. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę, której wiedza zdobyta podczas profesjonalnych szkoleń umożliwi sprawne otwarcie zatrzaśniętych drzwi bez ryzyka ich uszkodzenia. Nasza rzetelność i solidność to główne atuty. Z nami każdy klient może czuć się bezpiecznie.Poznaj Kia

Kia rozpoczęła działalność na europejskim rynku bardzo późno, bo w latach 90. XX wieku, zarówno w Europie Zachodniej, jak i w Polsce i reszcie Europy. Pierwszymi pojazdami w lokalnym portfolio została miejska Pride, a także kompaktowa Sephia i SUV Sportage.

Czytaj więcej

Najpopularniejsze modele Kia, które otwieramy

Poznaj inne samochody

Po polskich drogach jeździ wiele modeli Kia zarówno tych współcześnie produkowanych, jak też już historycznych. Do najpopularniejszych modeli Kia należą: osobowe Picanto, Rio, Ceed, Proceed, Stinger, crossovery i SUV-y Stonic, XCeed, Niro, Sportage, Sorento oraz elektryczne e-Soul, e-Niro, EV6..

Z pozostałych modeli Kia, które też można jeszcze spotkać należą: Avella, Besta, Ceres, Roadster, Pride, Sephia, Clarus, Retona, Sportage Grand, Joice, Shuma, K2700, Shuma Sedan, Pregio, K2500, Opirus, Cerato, Magentis, Carnival, cee'd, pro_cee'd, Soul EV, Carens, Venga, Optima.


Co zrobić by skorzystać z usługi?

Tel. 600 600 235
- wystarczy, że zadzwonisz!

Opowiedz o swoim problemie, a od razu dostaniesz odpowiedź w jaki sposób możemy pomóc.