tel. 600 600 235 - awaryjne otwieranie samochodów i mieszkań

Awaryjne otwieranie to dla nas codzienna profesja!

Gdzie pracujemy?
  • Woj. śląskie i małopolskie
  • Aglomeracja Katowicka
  • oraz przyległe miasta

Blokada drzwi w Kii

Przyczyną blokady drzwi może być nie tylko zepsuty zamek, ale też awaria samych drzwi

Poznaj inne problemy z otwarciem tej marki

Tylko profesjonalna wiedza ślusarska pozwala na właściwe zdiagnozowanie tego co jest powodem blokady drzwi i dobrać odpowiednie narzędzia do danego mechanizmu. Drzwi powinny być otwarte bez ryzyka uszkodzenia karoserii samochodu.Często można się pomylić i uznać, że przyczyną blokady drzwi jest awaria zamka, podczas kiedy powód może leżeć po stronie mechanizmu drzwi. Blokadę drzwi może spowodować wiele czynnkiów, również awaria zawiasów drzwiowych, spieczenie się uszczelek drzwi albo awaria siłowników lub teleskopów klapy bagażnka lub maski silnika.

Zadzwoń po nas, kiedy zdarzy Ci się ten problem. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę, której wiedza zdobyta podczas profesjonalnych szkoleń umożliwi sprawne odblokowanie drzwi bez ryzyka ich uszkodzenia. Nasza rzetelność i solidność to główne atuty. Z nami każdy klient może czuć się bezpiecznie.Poznaj Kia

Kia rozpoczęła działalność na europejskim rynku bardzo późno, bo w latach 90. XX wieku, zarówno w Europie Zachodniej, jak i w Polsce i reszcie Europy. Pierwszymi pojazdami w lokalnym portfolio została miejska Pride, a także kompaktowa Sephia i SUV Sportage.

Czytaj więcej

Najpopularniejsze modele Kia, które otwieramy

Poznaj inne samochody

Po polskich drogach jeździ wiele modeli Kia zarówno tych współcześnie produkowanych, jak też już historycznych. Do najpopularniejszych modeli Kia należą: osobowe Picanto, Rio, Ceed, Proceed, Stinger, crossovery i SUV-y Stonic, XCeed, Niro, Sportage, Sorento oraz elektryczne e-Soul, e-Niro, EV6..

Z pozostałych modeli Kia, które też można jeszcze spotkać należą: Avella, Besta, Ceres, Roadster, Pride, Sephia, Clarus, Retona, Sportage Grand, Joice, Shuma, K2700, Shuma Sedan, Pregio, K2500, Opirus, Cerato, Magentis, Carnival, cee'd, pro_cee'd, Soul EV, Carens, Venga, Optima.


Co zrobić by skorzystać z usługi?

Tel. 600 600 235
- wystarczy, że zadzwonisz!

Opowiedz o swoim problemie, a od razu dostaniesz odpowiedź w jaki sposób możemy pomóc.