tel. 600 600 235 - awaryjne otwieranie samochodów i mieszkań

Awaryjne otwieranie to dla nas codzienna profesja!

Gdzie pracujemy?
  • Woj. śląskie i małopolskie
  • Aglomeracja Katowicka
  • oraz przyległe miasta

Zatrzaśnięte drzwi Forda

Wszyscy myślą to samo: "Jak to się w ogóle mogło wydarzyć?"

Poznaj inne problemy z otwarciem tej marki

Kluczyki samochodowe w stacyjce lub na fotelu, a czasem przypadkiem odłożone w bagażniku i zatrzaśnięte - drzwi się zaryglowały i nie masz do kluczy dostępu. To się zdarza częściej niż myślisz. Zdecydowanie nie rozbijaj wtedy szyby, aby się dostać do kluczyków!Najgorszy jest stres, kiedy nie możemy, a najczęściej pilnie musimy dostać się do swojego samochodu. Widząc kluczyki wewnątrz auta wielu kierowców chce poświęcić szybę, by się do kluczyków dostać. Ta decyzja może jednak być nie tylko bardzo kosztowna, ale też spowodować następny problem z otwartym oknem przez wiele dni.

Zadzwoń po nas, kiedy zdarzy Ci się ten problem. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę, której wiedza zdobyta podczas profesjonalnych szkoleń umożliwi sprawne otwarcie zatrzaśniętych drzwi bez ryzyka ich uszkodzenia. Nasza rzetelność i solidność to główne atuty. Z nami każdy klient może czuć się bezpiecznie.Poznaj Forda

Ford jest drugim co do wielkości producentem samochodów w USA i piątym pod względem wielkości na świecie. W 2015 roku z fabryk Forda ulokowanych na prawie wszystkich kontynentach wyjechało około 6 mln 635 tys. pojazdów.

Czytaj więcej

Najpopularniejsze modele Forda, które otwieramy

Poznaj inne samochody

Po polskich drogach jeździ wiele modeli Forda zarówno tych współcześnie produkowanych, jak też już historycznych. Do najpopularniejszych modeli Forda należą: Fiesta, Focus, Puma, Kuga, Mondeo, Explorer, Bronco, Mustang Mach-E, E-Transit Custom, E-Transit, Tourneo Courier, Tourneo Connect, Tourneo Custom, S-Max, Ranger, Mustang.

Popularnymi samochodami Ford są również te dostawcze modelu Transit: Transit Courier, Transit Connect, Transit Custom. Z pozostałych modeli Forda, które też można jeszcze spotkać należy wiele modeli historycznych, których produkcja już się zakończyła.


Co zrobić by skorzystać z usługi?

Tel. 600 600 235
- wystarczy, że zadzwonisz!

Opowiedz o swoim problemie, a od razu dostaniesz odpowiedź w jaki sposób możemy pomóc.