tel. 600 600 235 - awaryjne otwieranie samochodów i mieszkań

Awaryjne otwieranie to dla nas codzienna profesja!

Gdzie pracujemy?
  • Woj. śląskie i małopolskie
  • Aglomeracja Katowicka
  • oraz przyległe miasta

Zatrzaśnięte drzwi Fiata

Wszyscy myślą to samo: "Jak to się w ogóle mogło wydarzyć?"

Poznaj inne problemy z otwarciem tej marki

Kluczyki samochodowe w stacyjce lub na fotelu, a czasem przypadkiem odłożone w bagażniku i zatrzaśnięte - drzwi się zaryglowały i nie masz do kluczy dostępu. To się zdarza częściej niż myślisz. Zdecydowanie nie rozbijaj wtedy szyby, aby się dostać do kluczyków!Najgorszy jest stres, kiedy nie możemy, a najczęściej pilnie musimy dostać się do swojego samochodu. Widząc kluczyki wewnątrz auta wielu kierowców chce poświęcić szybę, by się do kluczyków dostać. Ta decyzja może jednak być nie tylko bardzo kosztowna, ale też spowodować następny problem z otwartym oknem przez wiele dni.

Zadzwoń po nas, kiedy zdarzy Ci się ten problem. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę, której wiedza zdobyta podczas profesjonalnych szkoleń umożliwi sprawne otwarcie zatrzaśniętych drzwi bez ryzyka ich uszkodzenia. Nasza rzetelność i solidność to główne atuty. Z nami każdy klient może czuć się bezpiecznie.Poznaj Fiata

O Fiacie można powiedzieć, że są włoskimi samochodami produkowanymi w Polsce. Fabryka w Tychach była w 2009 największą fabryką Fiata w Europie. Samochody produkowane przez Fiat Auto Poland są eksportowane do aż 68 państw na całym świecie.

Czytaj więcej

Najpopularniejsze modele Fiata, które otwieramy

Poznaj inne samochody

Po polskich drogach jeździ wiele modeli Fiata zarówno tych współcześnie produkowanych, jak też już historycznych. Do najpopularniejszych modeli Fiata należą: osobowe 500, Panda, Tipo, kabriolety 500C, crossovery 500X, minivany 500L, kombivany i vany Qubo, Doblò Kombi, Talento Kombi, dostawcze Fiorino, Doblò, Talento, Ducato..

Z pozostałych modeli Fiata, które też można jeszcze spotkać należą m.in. wciąż niezwykle popularne, produkowane niegdyś w Polsce: Fiat 126p (tzw. "maluch") Fiat 125p, Cinquecento i Seicento.


Co zrobić by skorzystać z usługi?

Tel. 600 600 235
- wystarczy, że zadzwonisz!

Opowiedz o swoim problemie, a od razu dostaniesz odpowiedź w jaki sposób możemy pomóc.