tel. 600 600 235 - awaryjne otwieranie samochodów i mieszkań

Awaryjne otwieranie to dla nas codzienna profesja!

Gdzie pracujemy?
  • Woj. śląskie i małopolskie
  • Aglomeracja Katowicka
  • oraz przyległe miasta

Blokada drzwi we Fiacie

Przyczyną blokady drzwi może być nie tylko zepsuty zamek, ale też awaria samych drzwi

Poznaj inne problemy z otwarciem tej marki

Tylko profesjonalna wiedza ślusarska pozwala na właściwe zdiagnozowanie tego co jest powodem blokady drzwi i dobrać odpowiednie narzędzia do danego mechanizmu. Drzwi powinny być otwarte bez ryzyka uszkodzenia karoserii samochodu.Często można się pomylić i uznać, że przyczyną blokady drzwi jest awaria zamka, podczas kiedy powód może leżeć po stronie mechanizmu drzwi. Blokadę drzwi może spowodować wiele czynnkiów, również awaria zawiasów drzwiowych, spieczenie się uszczelek drzwi albo awaria siłowników lub teleskopów klapy bagażnka lub maski silnika.

Zadzwoń po nas, kiedy zdarzy Ci się ten problem. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę, której wiedza zdobyta podczas profesjonalnych szkoleń umożliwi sprawne odblokowanie drzwi bez ryzyka ich uszkodzenia. Nasza rzetelność i solidność to główne atuty. Z nami każdy klient może czuć się bezpiecznie.Poznaj Fiata

O Fiacie można powiedzieć, że są włoskimi samochodami produkowanymi w Polsce. Fabryka w Tychach była w 2009 największą fabryką Fiata w Europie. Samochody produkowane przez Fiat Auto Poland są eksportowane do aż 68 państw na całym świecie.

Czytaj więcej

Najpopularniejsze modele Fiata, które otwieramy

Poznaj inne samochody

Po polskich drogach jeździ wiele modeli Fiata zarówno tych współcześnie produkowanych, jak też już historycznych. Do najpopularniejszych modeli Fiata należą: osobowe 500, Panda, Tipo, kabriolety 500C, crossovery 500X, minivany 500L, kombivany i vany Qubo, Doblò Kombi, Talento Kombi, dostawcze Fiorino, Doblò, Talento, Ducato..

Z pozostałych modeli Fiata, które też można jeszcze spotkać należą m.in. wciąż niezwykle popularne, produkowane niegdyś w Polsce: Fiat 126p (tzw. "maluch") Fiat 125p, Cinquecento i Seicento.


Co zrobić by skorzystać z usługi?

Tel. 600 600 235
- wystarczy, że zadzwonisz!

Opowiedz o swoim problemie, a od razu dostaniesz odpowiedź w jaki sposób możemy pomóc.