tel. 600 600 235 - awaryjne otwieranie samochodów i mieszkań

Awaryjne otwieranie to dla nas codzienna profesja!

Gdzie pracujemy?
  • Woj. śląskie i małopolskie
  • Aglomeracja Katowicka
  • oraz przyległe miasta

Awaryjne otwieranie Fiata

Konieczność awaryjnego otwarcia drzwi zdarza się zawsze niespodziewanie

Poznaj inne problemy z otwarciem tej marki

Aby bez użycia klucza otworzyć samochód, niezależnie od jego modelu, potrzebna jest nie tylko wiedza, ale też doświadczenie ślusarza, który otworzy Twoje auto bez uszkodzeń. Każdy mechanizm ma to do siebie, że może ulec awarii - z powodu zużycia różnych elementów lub wpływu czynników zewnętrznych takich jak pogoda.Na awaryjne otwarcie zamka nie można się przygotować. Potrzeba zdarza się nagle, najczęściej w najmniej spodziewanym momencie. Powodów jest wiele - może to być złamany klucz, zgubiony klucz, zatrzaśnięte drzwi z kluczem w środku lub zatarty ze starości lub zaklejony złośliwie zamek. Niezależnie od powodu trzeba zareagować szybko.

Zadzwoń po nas, kiedy zdarzy Ci się ten problem. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę, której wiedza zdobyta podczas profesjonalnych szkoleń umożliwi sprawne otwarcie zamka drzwi bez ryzyka ich uszkodzenia. Nasza rzetelność i solidność to główne atuty. Z nami każdy klient może czuć się bezpiecznie.Poznaj Fiata

O Fiacie można powiedzieć, że są włoskimi samochodami produkowanymi w Polsce. Fabryka w Tychach była w 2009 największą fabryką Fiata w Europie. Samochody produkowane przez Fiat Auto Poland są eksportowane do aż 68 państw na całym świecie.

Czytaj więcej

Najpopularniejsze modele Fiata, które otwieramy

Poznaj inne samochody

Po polskich drogach jeździ wiele modeli Fiata zarówno tych współcześnie produkowanych, jak też już historycznych. Do najpopularniejszych modeli Fiata należą: osobowe 500, Panda, Tipo, kabriolety 500C, crossovery 500X, minivany 500L, kombivany i vany Qubo, Doblò Kombi, Talento Kombi, dostawcze Fiorino, Doblò, Talento, Ducato..

Z pozostałych modeli Fiata, które też można jeszcze spotkać należą m.in. wciąż niezwykle popularne, produkowane niegdyś w Polsce: Fiat 126p (tzw. "maluch") Fiat 125p, Cinquecento i Seicento.


Co zrobić by skorzystać z usługi?

Tel. 600 600 235
- wystarczy, że zadzwonisz!

Opowiedz o swoim problemie, a od razu dostaniesz odpowiedź w jaki sposób możemy pomóc.